​ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW

to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojej firmy i jej oferty szerokiemu gronu profesjonalistów i nawiązania wartościowych relacji biznesowych, które pozwolą uczestnikom włączyć się w światową ekspansję.
Korzyści z uczestnictwa w targach:

Udział w jedynych targach w całości poświęconych jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi dotyczącej wielu branż przemysłowych, organizowanych w Europie Środkowo-Wschodniej, to możliwość promocji firmy i umocnienia pozycji na rynku polskim i zagranicznym, dostęp do ogromnej liczby zwiedzających,


oferta dostosowana do potrzeb firmy, dzięki wielu możliwościom udziału i promocji podczas targów, niepowtarzalna okazja do poznania oczekiwań klientów i dostosowania swojej oferty do potrzeb rynku.


Kraków – miasto w sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu kraju z licznymi atrakcjami pozostaje nieprzerwanie najlepszym miejscem w Europie dla lokowania inwestycji outsourcingu.

Udział w tego typu imprezach umacniają wizerunek firmy i umożliwiają budowanie trwałych relacji biznesowych, 

dostęp do innowacyjnych rozwiązań i aktualnych informacji prezentowanych wyłącznie przez specjalistów z branży, w tym samym czasie i miejscu odbywają się Targi FASTENER POLAND oraz INTER TECH TOOLS.

​Targi dają więcej! 

Czasu, kontaktów, wiedzy, pieniędzy.Zapytaj o ofertę​


Firmy zainteresowane udziałem w Targach

prosimy o kontakt w celu uzyskania oferty uczestnictwa


Krzysztof Imiołczyk

Project Manager

tel. kom.: +48 506 038 142

e-mail: imiolczyk@targi.krakow.pl