Dodatkowa forma reklamy na targach:

Smycz targowa: 2 600 zł netto 

Oferta obejmuje dystrybucję smyczy Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi Targów wraz z identyfikatorem targowym. Smycze dostarcza Zamawiający. Dostawca będzie zobowiązany do przygotowania 6 tys. szt. smyczy. Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

smycz targowaa

Reklama na identyfikatorze dla Zwiedzających: 3 500 zł netto 

Reklama firmy wydrukowana na rewersie każdego identyfikatora dla Zwiedzających, przygotowana wg wytycznych Organizatora.  Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy. Przygotowanych zostanie 6 tys. szt. identyfikatorów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

identyfikator

Torba targowa: 2 300 zł netto

Logo firmy zamieszczone na torbie targo​wej wg projektu przygotowanego przez Organizatora. Torby będą dostępne dla Uczestników Targów w specjalnie przygotowanych koszach przy wejściu głównym, Punktach Rejestracji Gości, na terenie Targów. Jest to oferta limitowana - w projekcie mogą wziąć udział maksymalnie 3 firmy. Przygotowanych zostanie 3 tys. szt. toreb targowych.

siatka targowa

Dystrybucja materiałów reklamowych: 2 500 zł netto

Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe wydawane będą wszystkim Uczestnikom Targów w Kasach oraz Punktach Rejestracji Gości. Jest to oferta limitowana - maksymalnie dla 3 firm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

dystrybucja

Naklejki podłogowe: od 1 500 zł netto*

Naklejki podłogowe w wybranym przez firmę kształcie, rozmieszczone od wejścia głównego do stoiska Wystawcy, przygotowane przez Organizatora. Jest to oferta limitowana dla 2 firm. Maksymalny rozmiar naklejki: 30cm x 30cm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

* sektor A 1 500,00 zł netto, sektor B 2 500,00 zł netto, sektor C 3 500,00 zł netto

naklejki podłogowe
Flaga reklamowa: 900 zł netto/ szt.,  

Takiej reklamy nie można nie zauważyć! Flagi to idealny sposób na zaznaczenie swojej obecności w EXPO Kraków. Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy maszty [o wymiarach 100cm x 400cm lub 120cm x 400cm] znajdujących się przed obiektem. Projekt graficzny dostarcza Zamawiający zgodnie z wytycznymi organizatora. 

flaga reklamowa

Balon reklamowy na terenie EXPO Kraków: 3 000 zł netto/ szt.

Balon budzi zainteresowanie widzów i już z daleka przyciąga wzrok. Jest to idealne medium budujące wizerunek marki. Nikt z odwiedzających Targi organizowane w EXPO Kraków nie przeoczy takiej formy reklamy. Balon [max. wymiary podstawy 3m x 3m, mocowany za pomocą obciążników] musi zostać dostarczony i zamontowany przez Zamawiającego.

balon reklamowy

Ekspozycja plansz, banerów, roll up'ów na terenie EXPO Kraków: 400 zł netto/m2

Umieszczone przy głównych ciągach komunikacyjnych obiektu bannery, plansze, roll up'y [wymiary oraz lokalizacja do uzgodnienia] to dobra forma reklamy, która nie pozostanie niedostrzeżona przez Zwiedzających.

roll up

Ekspozytory na terenie EXPO Kraków: 1 000 zł netto/ szt.

Totem PROMO-V 47'' to nowoczesne i niepowtarzalne źródło reklamy, to możliwość dotarcia do kilkuset potencjalnych Klientów w ciągu dnia! To także efektywny system reklamy i ogłoszeń multimedialnych! Prestiż, styl i elegancja w jednym urządzeniu!

ekspozytory

Reklama radiowa w EXPO Kraków: 450 zł netto

Wykorzystaj siłę wyobraźni! Reklama radiowa [30-sekundowy spot audio, dostarczony przez Zamawiającego, emitowany 5 razy dziennie] to narzędzie doskonale wspierające sprzedaż. Docieraj do odpowiednich grup klientów z przekazem informującym o asortymencie handlowym, obniżkach, wyprzedażach czy ofertach specjalnych!

reklama radiowa