Uzupełnieniem Targów ASSEMBLYGO, będą certyfikowane seminaria z zakresu klejenia oraz zgrzewania w przemyśle, organizowane przez Łukasiewicz - Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Organizator przygotował dwa tematy, które z pewnością zainteresują wielu przedsiębiorców:

TEMAT: 4. Międzynarodowe Seminarium Klejenia pt. „Klejenie w aplikacjach przemysłowych”.
Po raz czwarty Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa zaprasza na Międzynarodowe Seminarium Klejenia pt. „Klejenie w aplikacjach przemysłowych”. Seminarium jest skierowane do producentów i dostawców klejów, osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach, które stosują lub przygotowują się do zastosowania technologii klejenia w produkcji, specjalistów i inżynierów klejenia oraz osób nadzorujących procesy klejenia w przedsiębiorstwach. W programie seminarium przewidziano wystąpienia polskich ekspertów oraz specjalistów z Instytutu Fraunhofera w Bremen.
 
TEMAT: 4. Międzynarodowe Seminarium pt. „Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych”
 
Seminarium poświęcone zagadnieniom z zakresu technologii zgrzewania rezystancyjnego, zgrzewania tarciowego oraz technik alternatywnych na stałe wpisało się do programu wydarzeń organizowanych przez Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa. Tematyka spotkania obejmuje również kontrolę jakości połączeń zgrzewanych, emisję zanieczyszczeń do środowiska pracy i modelowanie numeryczne.

Więcej szczegółów    https://assemblygo.pl/pl/dla-zwiedzajacych/miedzynarodowe-certyfikowane-seminaria.html